Meny:
Nákupný košík: 0 items
  • DOPRAVA ZDARMA NAD 6000KČ
  • RYCHLÉ DORUČENÍ
  • SLEVOU AŽ 38%
  • 30-DENNI ZARUKA VRACENI PENĚZ

Ochrana osobných údajov


Sbírat Informace

Když navštívíte naše webové stránky, můžete nám poslat informace, osobní informace, že uděláte vědomé rozhodnutí sdělit, kdo shromáždí na v celosvětovém měřítku jako vy a jiní na našich stránkách k jednotlivým informacím v oblasti výzkumu a využití webu shromážděny.

Aby Poskytly Informace

Kromě Poskytnutím výše uvedených informací našim partnerům, pokud budete i nadále souhlasit s námi prostřednictvím e-mailu, můžeme dostat obsah vašich e-mailů s vaší e-mailovou adresu a naše reakce. Jsme poskytovat stejné ochrany pro tyto elektronických komunikací, které jsme zaměstnávají v udržování informací získaných poštou a telefonem.

Použití Informací

Obecně platí, že budeme používat osobní údaje pro účely správy našich obchodních aktivit, zákaznický servis a poskytování dalších produktů a služeb pro naše zákazníky a potenciální zákazníky. Příležitostně můžeme také použít informace, které shromažďujeme na vás, myslíme o důležitých změnách na našich webových stránkách, nových službách a speciálních nabídkách, aby vám cenné. Oni používali nabídku produktů a služeb posílat seznamy jsou navrženy a vyvinuty v souladu s našimi tradičními podnikových norem pro řízení bezpečnosti a soukromí osobních údajů svých zákazníků chránit.

Bezpečnostní Informace

Při odesílání důvěrných osobních informací, jako jsou čísla kreditních karet, na našich stránkách nás software bezpečnější serveru, které jsme získali šifruje všechny informace, které vstup před odesláním. Informace jsou šifrována na cestě a dekódované jakmile se dostanou na našich webových stránkách. Jiný e-mail, který si nemůžete být jisti, že se nám poslat, pokud vám poradí, že bezpečnostní opatření na místě před jejich odesláním za informace.

Používáme software šifrování / zabezpečení pro ochranu důvěrnosti osobních informací, které chrání před neoprávněným přístupem nebo vyzrazením a náhodnou ztrátou, změnou nebo zničením. Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Späť

Nasleduj nás

Copyright © 2021 www.indaver.cz. Powered by www.indaver.cz
Vaša IP adresa je: 3.239.40.250