Meny:
Nákupný košík: 0 items
  • DOPRAVA ZDARMA NAD 6000KČ
  • RYCHLÉ DORUČENÍ
  • SLEVOU AŽ 38%
  • 30-DENNI ZARUKA VRACENI PENĚZ

Námorná doprava & Vracia


Dodací Podmínky

Objednávky lodní během 1-2 dnů po zaplacení je vyrobena. Všechny objednávky jsou dodávány prostřednictvím DHL. Mezinárodní doprava je do 1 týdne dodací lhůty obvykle provádí. Poté, co jsme dát je třeba sériová čísla vašich objednávek, kontrolovat e-maily kontrolovat na potvrzení objednávky.

Zrušit Objednávku Politika

Chcete-li svou objednávku zrušit, obraťte se na náš zákaznický servis po objednávce do šesti hodin před špičkou nikoliv doručení. Taková škoda, že jsme neměli nařídit loď, když oni mohou vyrušit. Děkuji za pochopení. Pokud trváte na svou objednávku zrušit, dodržujte naši návratové politiky.

Reklamační Řád

Pokud se vrátíte Váš předmět, obraťte se na náš zákaznický servis během 3 dnů, kdy je budete dostávat. Uveďte své jméno a ID objednávky Při kontaktu s náš zákaznický servis. Všechny zpáteční položky musí zachovat jejich původní podmínka není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. A vy byste měli platit doplňování poplatek za dopravu a manipulační poplatky.

Politika Výměna

Prosím kontaktujte nás s vaším jménem a ID objednávky, pokud chcete vyměnit jinou velikost nebo barvu během 3 dnů. Chcete-li vyměnit jiné styly, budete muset zaplatit cenové rozpětí. Také je třeba kontaktovat náš zákaznický servis, budou vám pomoci. Všechny kurzové produkty, musí uchovávat jejich původní podmínka není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. A vy byste měli platit doplňování poplatek za dopravu a manipulační poplatky.

Aby byla zajištěna své sluší, ujistěte se, že vaše informace objednávky. Jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Späť

Nasleduj nás

Copyright © 2021 www.indaver.cz. Powered by www.indaver.cz
Vaša IP adresa je: 3.239.33.139